Het team

Het team van euroMerger bestaat uit experts op het gebied van matching, bedrijfsovernames, fusies, financieringen en bedrijfswaarderingen. Vrijblijvend een gesprek aan gaan? Neem gerust contact op met Joshua: 0651859004

Profielfoto Carolien

Carolien

van der Helm

Consultant Corporate Finance
carolien@euromerger.nl
Profielfoto Carolien

Maarten

Sijberts

Consultant Corporate Finance
maarten@euromerger.nl
Profielfoto Carolien

Jim

Egbers

Consultant Corporate Finance
jim@euromerger.nl
Profielfoto Carolien

Bart

de Volder

Manager Corporate Finance
bart@euromerger.nl
Profielfoto Carolien

Rutger

Groenewegen

Manager Corporate Finance
rutger@euromerger.nl
Profielfoto Carolien

Geert

Hoedjes

Manager Corporate Finance
geert@euromerger.nl
Profielfoto Carolien

Joshua

Nahafahik

Corporate Matcher
+31(0)651859004
joshua@euromerger.nl

Over EuroMerger

Wij zijn onderdeel van het overkoepelende euroMerger Global. Samen vormen wij een onafhankelijke financiële adviesorganisatie, met kantoren in verschillende Europese landen. Daarnaast heeft euroMerger partners in de Verenigde Staten en in Zuid-Korea.

red cube with a blue quarter circle in the back
Bedankt voor uw aanvraag. Wij hebben de download per mail naar u verzonden.
Ons excuus! Er ging iets verkeerd bij het verzenden van uw aanvraag. Probeer het nogmaals.